Anastasia beverlyhills Summer collection
Een tijdje geleden kreeg ik deze prachtige zomercollectie van Anastasia Beverlyhills toegestuurd. Het is de eerste zomercollectie die ze uitbrengen. Ik ben helemaal weg van de felle kleuren en was nog niet bekend met veel producten van Anastasia. In deze post review ik de nieuwe hele collectie en laat ik wat looks zien die ik de afgelopen weken heb gemaakt met deze kleuren.
Hier een foto met alle producten die in het pakketje zaten. De verpakking van de créme colors zijn het zelfde als de dipbrow pommade verpakking. De oogschaduw kleuren zitten los verpakt. Ik ga ze binnenkort in een leeg pallet stoppen.
De Anastasia beverlyhills Summer Collection bevat de volgende producten:
7 Eyeshadow Singles ( $12 per stuk )
Surface of the Sun – A warm, shimmery gold (satin)
Star Cobalt – An electric, galaxy blue (metallic)
Labyrinth – A smoldering, deep orchid (metallic)
Fawn – A soft, neutral olive (matte)
Cognac – A dramatic, copper-flecked brown (satin)
Peach Sorbet – A sultry, rose champagne (metallic)
Amber – A rich, multi-dimensional gold (satin)
Mijn favorieten zijn de ‘Star cobalt’ & ‘fawn’. Star cobalt is gewoon een prachtige opvallende kleur waarmee je veel creatieve looks mee kan creëren. De kleur fawn is een handige kleur om bij veel looks als transition kleur te gebruiken. Je blend er veel kleuren goed mee uit en het staat erg mooi in de arcadeboog.
Hier heb ik de kleuren op mijn arm geswatched. Van links naar rechts: Surface of the Sun, Star Cobalt, Labyrinth, Fawn, Cognac, Peach Sorbet & Amber.
De kleuren zijn erg gepigmenteerd en pakken meteen goed op je ooglid. Ik was er erg tevreden over want ik heb niet vaak dat een kleur meteen zo goed pakt. Zelf breng ik het graag met mijn vingers aan voor een extra intense kleur.
( foto: Ooglid: Star cobalt, arcadeboog fawn, waterlijn Coral reef )
6 waterproof créme colors ( $18 per stuk )
Barbie Pink – A true hot pink
Ice Blue – A cool, icy blue
Coral Reef – A warm, reddish orange
Sunset – A deep, mulberry red
Yellow – A sunny yellow
Ocean – A Pacific blue
Deze potjes zijn echt overal voor te gebruiken. In het begin dacht ik wat zal het precies zijn en hoe moet ik dit gaan gebruiken? Na veel experimenteren blijkt het dus dat je het gewoon overal voor kan gebruiken.
Je kunt ze mengen en je eigen custume made kleur creëren, gebruiken als eyeliner, op je waterlijn, als oogschaduw basis en zelfs als lipkleur.
Swatches! Van links naar rechts: Barbie Pink, Ice Blue, Coral Reef, Sunset, Yellow & Ocean.
De structuur doet me een beetje denken aan hun Dipbrow product. Het is erg romig maar droogt mat op, het is daarna wel moeilijk te blenden omdat het een soort van hard wordt.
Het blijft erg goed zitten en het is waterproof dus super handig voor de zomer omdat het niet afgeeft. Je kunt er super mooie strakke lijnen mee maken en staat erg mooi als lijntje boven je normale winged eyeliner.
2 liquid lipsticks ( $20 per stuk)
Unicorn – A luminescent lavender
Craft – A sparkly plum
Hier ben ik zo blij mee, er zaten twee nieuwe kleuren liquid lipsticks in het pakket. Ik was al bekend met deze liquid lipsticks want had er al een paar besteld. (review coming soon!)
Ze dekken in een keer en drogen matt op wat ik erg mooi vindt want ik hou persoonlijk erg van matte lipkleuren. Als je ze aanbrengt is het erg vloeibaar, meestal swatch ik het op mijn hand en breng het dan aan met een kwastje om een scherpere lijn te maken. Als je even wacht droogt het matt op.
Unicorn is een pastel, roze lavendel achtige tint die erg fel is op de lippen. Persoonlijk hou ik daar wel van. Craft is een neutrale paarse/berry kleurige tint. Ik vindt deze kleur echt bij iedere huidskleur passen.
( foto links: arcadeboog – fawn, liner – créme color in yellow, lippen – liquid lipstick in Craft.
Rechter foto: Ooglid – Peach sorbet, Arcadeboog – Fawn, Liner – créme colors in ocean & ice blue – lippen – liquid lipstick in Unicorn. )
Zo, dus dit waren alle kleuren en producten van de nieuwe Anastasia Beverlyhills zomercollectie. Ik ben erg tevreden over de producten van ABH en vindt het ook erg fijn om mee te werken. Heb tot nu toe nog niks vervelends er aan opgemerkt. Ik denk dat ik in de toekomst na het proberen van de oogschaduw kleuren nog meer wil bestellen omdat ze zoooo gepigmeteerd zijn.
Ik weet dat sommige van jullie het moeilijk vinden om aan deze producten te komen in Nederland. Het is dan ook niet makkelijk te verkrijgen in de winkel. Zelf heb ik al een paar keer producten besteld via hun website www.anastasiabeverlyhills.com. wat binnen een week gewoon aankwam en ik moest geen invoerrechten of iets te betalen omdat ik boven de zoveel euro had besteld.
Dus iedereen die Anastasia producten wil bestellen wat nog niet in Nederland te verkrijgen is, neem een kijkje op hun website en je kunt het gewoon uit Amerika bestellen.
Welke producten van deze collectie zijn jullie favorieten?
Comments